Stratejik Saldırı Eğitimi

Stratejik Saldırı Eğitimi

Strategic Offensive Tecniques (S.O.T.) Training

DOiT Fight olarak; bilimsel, sistematik ve garantili gelişim programımızla, tek kişilik ve %100 öğrenci odaklı derslerimizle, doğal eğilimlerinize en uygun dövüş stilini ve refleksleri geliştirip, fizik gücünüzün ve anaerobik kondisyonunuzun zirvesine çıkartıyoruz.

 

Muay Thai, 14. yüzyıldan beri Tayland, Burma (Myanmar) ve Komboçya’da uygulanmakta olan bir dövüş sanatıdır. Muay Thai’de yumruk, tekme, diz ve dirsekler tüm vücut ağırlığı ve maksimum fiziksel güç yüklenerek kullanılır.

 

Kick Boks, eski Yunan ve Roma’dan beri batı dünyasında uygulanmakta olan boks sporunun tekme ve diz darbeleriyle zenginleştirilmiş versiyonudur. Kick Boks’ta maksimum hızlı ve art arda darbe uygulaması ön plana çıkar. Darbelere Muay Thai’ye kıyasla daha az fizik güç yüklenir.

 

  • Muay Thai Kick Boks (Stratejik Saldırı Teknikleri)
  • Bilimsel ve Garantili Gelişim Programı
  • Tek Kişilik Öğrenci Odaklı Dersler

 

Keşfettikçe ve ringin keyfi alındıkça bırakılması zor bir spor olan Stratejik Saldırı Eğitimi, 7 yaşından itibaren her yaş grubundan kişinin yapabileceği, var olan gücün keşfedilmesini sağlayan, özgüveni güçlendiren, fiziki anlamda kas ve güç; sosyal anlamda ise strateji geliştirme yeteneği sağlayan bir spordur.

 

1998 yılından beri antrenörlük yapan ve halen Muay Thai Federasyonu’nun 12.Khan 2.Kademe diplomalı resmi antrenörü olan Murat Çetinkaya, öğrencisinin spesifik özelliklerine uyum göstererek dövüş sanatını en kalıcı biçimde öğretmeyi başaran eşsiz bir Stratejik Saldırı Teknikleri (Kick Boks ve Muay Thai) eğitmenidir.

 

DOiT Fight

Muay Thai Antrenman ÇalışmalarıGençler için Muay Thai Kickboxing Eğitimi